Rapi - bramy garażowe
Zadzwoń teraz 601 343 601 Zapoznaj się z aktualnymi promocjami!
Rapi - bramy,to naszaj pasja Rapi - bramy,to naszaj pasja Rapi - bramy,to naszaj pasja

Automaty do bram

AUTOMATY DO BRAM GARAŻOWYCH

Optymalne dopasowanie, moc i bezpieczeństwo. Każdą z oferowanych przez nas bram można dodatkowo wyposażyć w siłownik dopasowany optymalnie do modelu i rozmiaru bramy. Cechuje je duża moc i prawidłowe działanie przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa. Dzięki wyeliminowaniu wyłączników krańcowych automat wyczuje przeszkodę (samochód, dziecko), po czym natychmiast zatrzyma się i cofnie, nie wyrządzając szkody.
 

AUTOMATY DO BRAM WJAZDOWYCH

W naszej ofercie posiadamy również automaty do bram wjazdowych. Siłowniki te cechują się niezwykłą bezawaryjnością i prawidłową pracą nawet w bardzo zmiennych i ekstremalnych warunkach pogodowych. Poza tym są bardzo silne i wytrzymałe, a zarazem bezpieczne dzięki zastosowaniu systemu fotokomórek.


Oprócz tego posiadają możliwość 'wysprzęglenia' przy pomocy załączonego do zestawu kluczyka i obsługę ręczną w przypadku braku dostaw energii elektrycznej.
 

Decydując się na zakup bramy garażowej i automatu do bramy wjazdowej u nas mają Państwo pewność, iż oba urządzenia będą działały przy pomocy tych samych pilotów.

Polityka prywatności
Copyright © 2019 Rapi.com.pl
Realizacja: Freshmarketing.pl
loga