Rapi - bramy garażowe
Zadzwoń teraz 601 343 601 Zapoznaj się z aktualnymi promocjami!
Rapi - bramy,to naszaj pasja Rapi - bramy,to naszaj pasja Rapi - bramy,to naszaj pasja

Bramy przemysłowe Normstahl

Ich siła tkwi w specjalnych zdolnościach adapracyjnych.

Bramy segmentowe firmy Normstahl to niezawodne rozwiązania do wszelkich profesjonalnych zastosowań. Solidne, funkcjonalne i ładne. Ponieważ bramy otwierają się do góry, otwór wjazdowy oraz przestrzeń przed i za otworem pozostaje wolna. Taka zasada działania gwarantuje płynny przebieg pracy i redukuje niebezpieczeństwo uszkodzeń. Bramy przemysłowe Normstahl można dopasować do każdej hali - zarówno w nowych jak i starych budynkach.

 

BRAMA NORMSTAHL OSP42A 43

Szczególne cechy tej bramy to stabilność, najwyższej jakości izolacja termiczna oraz doskonała ochrona przed korozją.  Wpływa to pozytywnie na oszczędność energii oraz zwiększa żywotność produktu, co niewątpliwie można zauważyć już po krótkim okresie eksploatacji bramy.

 


BRAMA NORMSTAHL OSF42A 44

 

Ten model bramy wyróżnia się bogactwem wariantów i stanowi gustowny element architektoniczny. Seria ta udowadnia, że ciekawą architekturę można uzyskać też w budynkach przemysłowych. Przeszklenia doskonale doświetlają wnętrze, pozwalają wykorzystać światło dzienne i gwarantują przyjemną atmosferę wnętrza.

 

 

Chcesz wiedzieć więcej? Poznać kolorystykę i dostępne wymiary?

Pobierz Katalog!
Lub Zadzwoń do Nas na numer 601 343 601

 

Do pobrania:

KATALOG BRAM PRZEMYSŁOWYCH NORMSTAHL

Polityka prywatności
Copyright © 2019 Rapi.com.pl
Realizacja: Freshmarketing.pl
loga